V PKM - laureaci i wyróżnieni, kategoria (R)

 

1.
Wiktor
Szadowiak
PLO UŁ Łódź
980 pkt.
tytuł laureata
I stopnia
2.
Agata
Dubiak
PLO UŁ Łódź
782 pkt.
tytuł laureata
II stopnia
3.
Rafał
Burczyński
I LO Piotrków Tryb.
651 pkt.
tytuł laureata
III stopnia
4.
Wojciech
Klemens
V LO Bielsko-Biała
650 pkt.
tytuł laureata
III stopnia
5.
Kacper
Kozerski
I LO Piotrków Tryb.
459 pkt.
tytuł laureata
IV stopnia
6.
Jan
Lebioda
Gimnazjum nr 1 w Pszczynie
440 pkt.
tytuł laureata
IV stopnia
7.
Jakub
Kuklis
V LO Bielsko-Biała
420 pkt.
tytuł laureata
IV stopnia
8-9.
Zygmunt
Loter
V LO Bielsko-Biała
418 pkt.
tytuł laureata
IV stopnia
8-9.
Mateusz
Olczyk
I LO Piotrków Tryb.
418 pkt.
tytuł laureata
IV stopnia
10-11.
Marta
Mościcka
V LO Bielsko-Biała
380 pkt.
tytuł laureata
IV stopnia
10-11.
Wojciech
Śmigielski
I LO Piotrków Tryb.
380 pkt.
tytuł laureata
IV stopnia
12.
Wojciech
Buś
V LO Bielsko-Biała
320 pkt.
wyróżnienie
13.
Tomasz
Urbański
I LO Piotrków Tryb.
306 pkt.
wyróżnienie
14.
Maciej
Cisiński
V LO Bielsko-Biała
304 pkt.
wyróżnienie
15.
Karol
Wołonciej
V LO Bielsko-Biała
289 pkt.
wyróżnienie
16.
Kamil
Barczyński
V LO Bielsko-Biała
255 pkt.
wyróżnienie
17.
Bogna
Pawlus
Gimnazjum w Węgierskiej Górce
243 pkt.
wyróżnienie
18.
Karolina
Stelmaszek
V LO Bielsko-Biała
224 pkt.
wyróżnienie
19.
Joanna
Horbaczewska
PLO UŁ Łódź
196 pkt.
wyróżnienie
20-21.
Józef
Jasek
V LO Bielsko-Biała
195 pkt.
wyróżnienie
20-21.
Adrian
Kucharczuk
I LO Piotrków Tryb.
195 pkt.
wyróżnienie

 

V PKM - laureaci i wyróżnieni, kategoria (P)

1.
Sandra
Pawełoszek 
I LO Piotrków Tryb.
28,98 pkt.
I miejsce
tytuł laureata
2.
Iza
Sokalska
I LO Piotrków Tryb.
24,92 pkt.
II miejsce
tytuł laureata
3.
Ewelina
Kisiel
I LO Piotrków Tryb.
20,35 pkt.
III miejsce
tytuł laureata
4.
Albert
Ruszkiewicz
ZSPiPOW nr 3
w Piotrkowie Tryb.
18,33 pkt.
IV miejsce
tytuł laureata
5.
Eryk
Bąk
III LO Piotrków Tryb.
16,91 pkt.
V miejsce
tytuł laureata
6.
Klaudia
Kosterska
III LO Piotrków Tryb.
14,83 pkt.
VI miejsce
tytuł laureata
7.
Kacper
Mika
III LO Piotrków Tryb.
13,68 pkt.
VII miejsce
tytuł laureata
8.
Dawid
Urbaniak
Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Piotrkowie Tryb.
12,96 pkt.
VIII miejsce
tytuł laureata
9.
Michał
Czajka
I LO Piotrków Tryb.
12,33 pkt.
IX miejsce
tytuł laureata
10.
Daria
Krawczyńska
I LO Piotrków Tryb.
11,83 pkt.
X miejsce
tytuł laureata
11.
Anna
Dobrowolska
I LO Piotrków Tryb.
11,49 pkt.
XI miejsce
tytuł laureata
12.
Mateusz
Pietrzkowski
Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Piotrkowie Tryb.
11,00 pkt.
XII miejsce
tytuł laureata
13-14.
Bartłomiej
Gawron
Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Piotrkowie Tryb.
9,95 pkt.
wyróżnienie
13-14.
Łukasz
Głowacki
Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Piotrkowie Tryb.
9,95 pkt.
wyróżnienie
15-16.
Michał
Stasiak
ZSP nr 5 Piotrków Tryb.
8,12 pkt.
wyróżnienie
15-16.
Adam
Westrych
ZSPiPOW nr 3
w Piotrkowie Tryb.
8,12 pkt.
wyróżnienie
17.
Patryk
Zaremba
ZSPiPOW nr 3
w Piotrkowie Tryb.
7,75 pkt.
wyróżnienie
18-19.
Karina
Gielec
III LO Piotrków Tryb.
7,48 pkt.
wyróżnienie
18-19.
Joanna
Matera
III LO Piotrków Tryb.
7,48 pkt.
wyróżnienie
20.
Dawid
Dróżdż
ZSPiPOW nr 3
w Piotrkowie Tryb.
6,93 pkt.
wyróżnienie

 

Dzień Dziecka z Matematyką 2014 - materiały z wykładu

W trakcie Dnia Dziecka z Matematyką dr hab. Adam Osękowski
przedstawił wykład otwarty pt. "Kilka zadań na podzielność liczb całkowitych
oraz poprowadził zajęcia warsztatowe pt. "Zasada szufladkowa Dirichleta".
 
 

V PKM - zakończenie

Zapraszamy wszystkich koordynatorów, uczestników i sympatyków PKM
na uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym
w V Piotrkowskim Konkursie Matematycznym im. Anny Kaźmierczak,
które odbędzie się w trakcie Dnia Dziecka z Matematyką
w dniu 2 czerwca 2014 r. o godzinie 11.30
w auli I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Tryb. al. M. Kopernika 1.