III PKM - laureaci i wyróżnieni - kategoria (P)

 
1.
Małgorzata
Czaja
II LO
540 pkt.
I miejsce
tytuł laureata
2.
Jakub
Patrzykąt
ZSPiPOW nr 3
540 pkt.
I miejsce
tytuł laureata
3.
Izabela
Wojtczyk
I LO
540 pkt.
I miejsce
tytuł laureata
4.
Adrian
Olkiewicz
III LO
525 pkt.
IV miejsce
tytuł laureata
5.
Bogdan
Kosmala
ZSP nr 1
465 pkt.
V miejsce
tytuł laureata
6.
Norbert
Błaszczyk
ZSP nr 1
396 pkt.
VI miejsce
tytuł laureata
7.
Julita
Krysiak
ZSPiPOW nr 3
380 pkt.
VII miejsce
tytuł laureata
8.
Kamil
Motyka
ZSPiPOW nr 3
352 pkt.
VIII miejsce
tytuł laureata
9.
Arkadiusz
Dzierżawski
ZSPiPOW nr 3
304 pkt.
wyróżnienie
10.
Beata
Filipek 
I LO
270 pkt.
wyróżnienie
11.
Izabela
Robaszek
ZSPiPOW nr 3
260 pkt.
wyróżnienie
12.
Piotr
Pałycha
ZSP nr 1
247 pkt.
wyróżnienie
13.
Konrad
Robaszek
ZSP nr 1
240 pkt.
wyróżnienie
14.
Michał
Famulski
ZSPiPOW nr 3
238 pkt.
wyróżnienie
15.
Hubert
Ciach
III LO
210 pkt.
wyróżnienie
16.
Michał
Sobański
ZSPiPOW nr 3
210 pkt.
wyróżnienie
17.
Alicja
Leśniewska
II LO
182 pkt.
finalista
18.
Mateusz
Sęk
III LO
156 pkt.
finalista
19.
Przemysław
Matera
ZSRCKU Wolbórz
119 pkt.
finalista
20.
Olga
Wrońska
II LO
117 pkt.
finalista
21.
Katarzyna
Krzyżanowska
III LO
95 pkt.
finalista
22.
Żaneta
Jasińska
ZSP 5
91 pkt.
finalista
23.
Igor
Oryński
ZSP nr 1
70 pkt.
finalista
 

Dzień Dziecka z Matematyką - materiały z wykładu

W trakcie Dnia Dziecka z Matematyką Tomasz Szymczyk przedstawił wykład otwarty pt. "Układy równań" oraz poprowadził zajęcia warsztatowe pt. "Parzyste-nieparzyste".
Zachęcamy do zapoznania się z zadaniami z wykładu oraz ze szkicami rozwiązań do nich.
Dostępna jest również treść zadań z zajęć warsztatowych.
Szkice rozwiązań do tych zadań także zostaną wkrótce opublikowane.

III PKM - laureaci, wyróżnieni - kategoria (R)

1.
Michał
Figlus
I LO
812 pkt.
I miejsce
tytuł laureata
2.
Adrianna
Traczyk
I LO
336 pkt.
II miejsce
tytuł laureata
3.
Michał
Lamch
I LO
304 pkt.
III miejsce
tytuł laureata
4.
Marcin
Piotrowski
I LO
299 pkt.
IV miejsce
tytuł laureata
5.
Joanna
Paul
III LO
273 pkt.
V miejsce
tytuł laureata
6.
Helena
Dziubecka
I LO
264 pkt.
VI miejsce
tytuł laureata
7.
Adam
Zimny
III LO
260 pkt.
VII miejsce
tytuł laureata
8.
James
Hale
I LO
252 pkt.
VIII miejsce
tytuł laureata
9.
Robert
Ciałowicz
I LO
216 pkt.
wyróżnienie
10.
Marcin
Perlikowski
III LO
210 pkt.
wyróżnienie
11.
Wojciech
Ostrowski
I LO
192 pkt.
wyróżnienie
12.
Monika
Hałaczkiewicz
I LO
176 pkt.
wyróżnienie
13.
Sławomir
Fajer
III LO
154 pkt.
wyróżnienie
14.
Kamil
Motyka
I LO
154 pkt.
wyróżnienie
15.
Katarzyna
Kamińska
I LO
128 pkt.
wyróżnienie
16.
Monika
Kamocka
III LO
45 pkt.
finalista
17.
Piotr
Cieślak
II LO
28 pkt.
finalista
 

IV PKM, wyniki finału - kategoria (P)

1.
Sandra
Pawełoszek 
I LO Piotrków Tryb.
580 pkt.
I miejsce
tytuł laureata
2-3.
Adam 
Bernat
I LO Tomaszów Maz.
532 pkt.
II miejsce
tytuł laureata
2-3.
Wojciech 
Mościński
I LO Tomaszów Maz.
532 pkt.
II miejsce
tytuł laureata
4.
Izabela
Wojtczyk
I LO Piotrków Tryb.
406 pkt.
IV miejsce
tytuł laureata
5.
Bogdan
Kosmala
ZSP nr 1
364 pkt.
V miejsce
tytuł laureata
6.
Katarzyna
Krzyżanowska
III LO Piotrków Tryb.
348 pkt.
VI miejsce
tytuł laureata
7.
Patryk
Szczur
I LO Tomaszów Maz.
300 pkt.
VII miejsce
tytuł laureata
8.
Aleksandra
Bednarczyk 
III LO Piotrków Tryb.
270 pkt.
VIII miejsce
tytuł laureata
9.
Piotr
Pałycha
ZSP nr 1 Piotrków Tryb.
176 pkt.
wyróżnienie
10.
Albert
Ruszkiewicz
TKŚ w ZSPiPOW nr 3
w Piotrkowie Tryb
171 pkt.
wyróżnienie
11.
Kinga
Gudajczyk
III LO Piotrków Tryb.
162 pkt.
wyróżnienie
12.
Martyna
Rzeźnik 
I LO Piotrków Tryb.
161 pkt.
wyróżnienie
13.
Jakub
Patrzykąt
TKŚ w ZSPiPOW nr 3
w Piotrkowie Tryb
138 pkt.
wyróżnienie
14.
Eryk
Bąk
III LO Piotrków Tryb.
132 pkt.
wyróżnienie
15.
Anna
Wiktorowicz
II LO Piotrków Tryb.
130 pkt.
wyróżnienie
16.
Małgorzata
Komor
II LO Piotrków Tryb.
128 pkt.
wyróżnienie
17-18.
Martyna
Gaj
I LO Piotrków Tryb.
120 pkt.
wyróżnienie
17-18.
Kewin
Żygalski
I LO Tomaszów Maz.
120 pkt.
wyróżnienie
19.
Marcin
Hrabski
ZSR Czarnocin
108 pkt.
wyróżnienie
20-21.
Adam
Dura
II LO Piotrków Tryb.
104 pkt.
wyróżnienie
20-21.
Konrad
Robaszek
ZSP nr 1 Piotrków Tryb.
104 pkt.
wyróżnienie